Oprava nebo zhotovení systému domovních telefonů

Zajišťujeme opravy stávajích systémů domovních telefonů v bytových domech. Pro dosluhující systémy jsme schopni u většiny výrobců zabezpečit výměnu vadných částí - tlačítkových tabel, napájecích zdrojů, domovních telefonů.

V případě nových instalací doporučujeme našim zákazníkům díky našim dlouholetým zkušenostem výrobky firmy URMET DOMUS pro jejich vysokou kvalitu, bezporuchovost, moderní design a příznivou cenu. Tento výrobce nabízí širokou škálu domovních telefonů,  videotelefonů  a tlačítkových tabel včetně veškerého příslušenství v několika designových řadách v analogovém i digitálním provedení.

Jako volitelné příslušenství pro tyto systémy nabízíme např. moduly diskrétní konverzace, moduly nastavení hlasitosti vyzvánění, moduly pro rozlišení vyzváněcího tónu z tlačítkového tabla nebo z podlaží, ovládání chodbového osvětlení servisním tlačítkem telefonu, ovládání el.zámku vchodových dveří pomocí číselných klávesnic, bezkontaktních snímačů čipů nebo čteček otisků prstů a mnoho dalších funkčních doplňků.

 

 

Urmet

Společnost URMET DOMUS s.r.o. vznikla v roce 1996 jako společný česko-italský podnik s nejvýznamnější italskou společností v oblasti domovní komunikační techniky URMET DOMUS S.p.A. Torino. V roce 2011 se společnost přejmenovala na URMET S.p.A. a URMET s.r.o.

Společnost URMET s.r.o. se sídlem v Teplicích doplnila celosvětovou síť obchodních zastoupení značky, která dnes zahrnuje již více než 60 míst v Evropě a na všech ostatních kontinentech. Jako výhradní zástupce značky URMET pro Českou a Slovenskou republiku, distribuuje výrobky do sítě velkoobchodů elektroinstalačním materiálem a přes krátkou dobu svého působení již navázala trvalé obchodní vztahy s převážnou většinou rozhodujících společností v tomto oboru.

Převážnou část sortimentu tvoří komponenty pro systémy domovních telefonů, videotelefonů a interkomů. Díky přímé vazbě na výrobce je společnost URMET s.r.o. schopna poskytovat při prodeji a užívání systémů plnou technickou podporu a servis.

Skutečnost, že italský partner URMET S.p.A., který vznikl v roce 1937 a který dnes zaujímá vedoucí postavení mezi světovými výrobci tohoto sortimentu, věnuje trvalou pozornost vývoji nových systémů, technické úrovni a kvalitě výroby podle standardu ISO 9001, je zárukou pro všechny obchodní partnery společnosti URMET s.r.o. Teplice.